Zimní pohár ČR 10.letého žactva - Morava

Info

Na závody budeme odjíždět už v pátek, bližší informace upřesní trenér.

Výsledky

Komentář

V sobotu jsme se zúčastnili poháru Moravy v Karviné. Nominovat se podařilo 6 dětem a to Adamovi Švaňhalovi, Honzovi Šťastnému, Víťovi Kotinskému, Pavlínce Nečasové, Matěji Vemolovi a Tadeášovi Hanykovi. Nejvíce se dařilo Adamovi Švaňhalovi, který dokazuje svými skvělými výsledky, že patří ve svém věku mezi naši plaveckou špičku. Z každého svého startu se mu podařilo vybojovat medaili. Celkem získal 3x 1. místo, 2x 2. místo a 1x 3. místo. Více viz. foto. Moc gratulujeme a doufám, že se stane vzorem pro ostatní plavce a to především svým přístupem k tréninku. Letos se bohužel nepodařilo vybojovat medaili Honzíkovi Šťastnému. Mezi jeho nejlepší umístění patří 1x 4. místo na 50 prsa, 2x 5. místo na 100 prsa a 200 volný způsob. Další bramborové 4. místo získala Pavlínka Nečasová na 100 motýl. Poté vybojovala ještě 8. místo na 100 znak a 11. místo na 50 motýl. Další kuřimský bojovník byl Víťa Kotinský. Jeho nejlepší umístění bylo 8 místo na 50 prsa a 11. místo na 100 prsa. Tadeáš Hanyk a Matěj Vemola si vylepšili své osobní rekordy ve všech svých disciplínách. Kluci se umístili v druhé polovině startovního pole a bojovali jako lvi. Všem závodníkům moc gratulujeme k výsledkům a zaplavaným osobním rekordům. Děkujeme za perfektní reprezentaci klubu a města Kuřim.